www.cvonline.hu

Könyvelő gyakornok

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1103289

Mórahalmi partnercégünk részére keresünk diákmunkatársat.
Feladatok:

  • Bejövő, kimenő számlák könyvelése
  • Számviteli feladatok végzése
  • Adminisztratív könyvelési feladatok végzése

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Folyamatban lévő könyvelői/számviteli tanulmányok
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás
  • Magyar számviteli jogszabályok ismerete

Juttatások:
  • Hosszú távú gyakornoki munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezni (önéletrajz, motivációs levél) a hirdetésben megadott elérhetőségen lehet.