www.cvonline.hu

Könyvelő gyakornok

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Találd meg az utad az Oney-nál!

Csatlakozz egy úttörő, innovatív és virágzó vállalathoz!

Francia tulajdonú multinacionális pénzügyi szolgáltató magyarországi leányvállalata keres

Könyvelő gyakornokot

teljes munkaidőben, budapesti munkavégzéssel

Feladatok:

  • Részvétel a havi-, éves zárás folyamatában
  • Számlaegyeztetések végrehajtása meghatározott standardok alapján
  • Adatintegritás ellenőrzése, a könyvelési tételek adatminőségének javítása a számviteli szabályok figyelembevételével
  • Utalások előkészítése, partner cégek napi finanszírozása
  • Részvétel a könyvelési rendszer naprakész egyeztetésében
  • Közreműködés a napi pénzügyi feladatok ellátásában

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség gazdasági- vagy pénzügyi területen, vagy folyamatban lévő képesítés
  • Erős excel felhasználói szintű ismeret
  • Haladó szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős problémamegoldó, gyors tanulási képesség
  • Határidők folyamatos betartása, felelősség vállalása, önálló munkavégzés,
  • dinamikus, csapatjátékos, proaktív személyiség
  • mérlegképes könyvelői képesítés előny
  • 1-3 éves könyvelői tapasztalat előny

Amit ajánlunk:

  • Stabil, dinamikus multinacionális munkakörnyezet
  • Barátságos, támogató légkör, korrekt munkafeltételek
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre

Látogass el honlapunkra (www.oney.hu), ismerj meg minket, és ha Te is úgy érzed, hogy nálunk a helyed, küldd magyar nyelvű önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével a lenti e-mail címre, „könyvelő gyakornok" hivatkozással.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Régió Budapest, Pest