www.cvonline.hu

Könyvelő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1078413

Osztrák tulajdonú partnercégünkhöz keresünk könyvelési-adatrögzítési feladatok ellátására diák munkatársat.

Feladatok:

  • német nyelvű számlák és számviteli bizonylatok adatainak rögzítése
  • könyvelésük számítógépes könyvelői rendszerbe
  • bizonylatok előkészítése, könyvelése

Munkaidő: Minimum 4 egész nap vállalása hétköznap 8.30 és 17.00 között

Elvárások:

  • alapvető számviteli ismeretek
  • minimum fél év vállalása
  • középfokú német nyelvtudás - főként írásban!

Amit kínálunk:

  • bruttó 850-900 Ft/óra

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.