www.cvonline.hu

Könyvelő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1073484
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Osztrák tulajdonú partnercégünkhöz keresünk könyvelési-adatrögzítési feladatok ellátására diák munkatársat.

Feladatok:

  • német nyelvű számlák és számviteli bizonylatok adatainak rögzítése
  • könyvelésük számítógépes könyvelői rendszerbe
  • bizonylatok előkészítése, könyvelése

Munkaidő: Minimum 4 egész nap vállalása hétköznap 8.30 és 17.00 között szeptembertől is

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább egy évig (passzív és évhalasztók is)
  • alapvető számviteli ismeretek
  • középfokú német nyelvtudás - főként írásban!

Előnyt jelent:

  • könyvelési, adatrögzítési gyakorlat
  • Excel ismeretek
  • Számviteli ismeretek, gazdasági tanulmányok folytatása

Amit kínálunk:

  • bruttó 850 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • kiváló referencia
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.