www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ GYAKORNOK

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1046106

Feladatok:

  • Saját tárgyi eszközök aktiválásának könyvelése,
  • KSH adatjelentés negyedéves elkészítése,
  • Saját tárgyi eszközök selejtezésének előkészítése, könyvelése,
  • Pénztár bizonylatok könyvelés,
  • Bérgépek miatti mozgások könyvelése, adatszolgáltatás osztályoknak, egyeztetés, ellenőrzés,
  • Kimenő készpénzes kézi számla könyvelése,
  • Dolgozók készpénzes számláinak elszámolása és könyvelése.

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony -felsőfokú számviteli tanulmányok, lehetőség szerint harmadéves hallgatói státuszban,
  • Számvitel ismeretek,
  • Alapszintű angol nyelvtudás,
  • Magabiztos MS Office ismeret,
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Juttatások:
  • 1 éves gyakornoki programot – heti 20 órás rugalmas munkaidőben (H-Cs: 8-17h között, P: 8-14:30 között),
  • Teret a szakmai fejlődésre, betekintést a számvitel világába,
  • Lehetőséget a karrierépítésre,
  • Multinacionális környezetet,
  • Havi 70.000 HUF gyakornoki fizetést.

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen KON-KÖNYV!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület