www.cvonline.hu
Könyvelő generalista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.03.20.
Hirdetés azonosító: 911274
lejárt

Dolgozzon egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál Nyírbátor területén! Partnerünk könyvelő generalistát keres nyelvtudással és releváns tapasztalattal.

Feladatok:

  • Szállítói számlák rögzítése, főkönyvi könyvelés és üzleti tranzakciók követése
  • Aktív részvétel havi és év végi zárási folyamatokban, beszámolók összeállításában
  • Statisztikai és pénzügyi riportok készítése
  • Analízisek és kimutatások készítése, számolása vezetői döntésekhez
  • Szerződések kezelése és egyéb speciális feladatokban való részvétel (pl. pályázatok)

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség, diploma nem elvárás
  • Legalább 3 éves RELEVÀNS szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv alap szintű ismerete
  • Releváns számviteli, adózási és ÁFA szabályozások ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office, kiemelten Excel) - SAP és vámoltatási területen szerzet tapasztalat előny
  • Megbízhatóság, felelősségteljes, pontos, önálló munkavégzés, csapatszellem

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Stabil német céges háttér
  • Szakmai és nyelvi - cég által támogatott - képzések

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.