www.cvonline.hu

A Hagyományból: Jövőt!

Mi, a Diehl-csoport – mint családi vállalkozás – a jövőért tevékenykedünk. A világszerte foglalkoztatott 14.000 alkalmazottunkkal a holnap technolóiáját alakítjuk. A Diehl Aerosystems a konszern részeként a légiközlekedési iparban a pilótafülke- és kabinfelszerelések nemzetközi viszonylatban is legnagyobb és legjobb nevű beszállítói közé tartozik. A következő tevékenységekre keressük Önt:

Könyvelő Generalista

Ahogy Ön a továbblépésünket segíti:

Üzleti tranzakciók követése, szállítói számlák rögzítése és főkönyvi könyvelés
Aktív részvétel a havi és év végi zárási folyamatokban, a beszámoló összeállításában
Statisztikai és pénzügyi riportok készítése
Vezetőségi döntések megalapozására szolgáló számítások, analízisek készítése
Szerződések kezelése, egyéb speciális feladatok és projektek (pl. Pályázatok)

Amit elvárunk Öntől:

Mérlegképes könyvelő végzettség, diploma nem elvárás
Legalább 3 éves RELEVÀNS szakmai tapasztalat, lehetőleg nemzetközi cégnél
Aktív, kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban
Releváns számviteli, adózási és áfa szabályozások ismerete, gyakorlati alkalmazása
Számítástechnikai ismeretek (MS Office, kiemelten Excel)
SAP (FI) software ismerete, valamint vámoltatás területén szerzett tapasztalat előny
Megbizhatóság, felelősségteljes, pontos, önálló munkavégzés, csapatszellem

Tradicionális vállalkozásként a biztos és tartós növekedés nálunk nagyon fontos. Egy sokoldalú vállalkozás világához csatlakozik, amely különböző pozíciókban folyamatos továbbfejlődést és feladatterületeket kínál Önnek. Lelkes? Fejlessze velünk együtt Ön is a holnap csúcstechnológiáit. Jelentkezzen pályázati anyagával, valamint bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségek egyikén!

Diehl Aircabin Hungary Kft
Kovács Annamária
4300 Nyírbátor, Ipari Park utca 9.

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Régió
 Szabolcs-Szatmár-Bereg