www.cvonline.hu

Könyvelő Francia Nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.04.10.
Jelentkezési határidő: 2014.07.16.
Hirdetés azonosító: 799153
lejárt

Francia nyelvtudással rendelkező könyvelőket keresünk amerikai multinacionális partnerünk dinamikusan fejlődő Shared Service Centerébe Budapesten.

A francia nyelvtudású könyvelő legfontosabb feladatai közé tartozik:
- A havi, negyedéves és éves zárásokban való részvétel
- A beérkező/kimenő számlák könyvelése az érvényes hazai illetve európai jogszabályok alapján
- A társosztályokkal történő együttműködés helyi, valamint globális szinten
- Kapcsolattartás a különböző ügyfelekkel, beszállítókkal, partnerekkel Európa szerte
- Riportok készítése a managementnek

A sikeres pályázó folyékony francia és angol nyelvtudás mellett legalább 1-3 év könyvelői tapasztalattal, továbbá felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik. Partnerünk egy olyan megbízható, pontos és erős számviteli tudással rendelkező munkatársat keres, aki szívesen dolgozik multiklturális környezetben, modern irodai körülmények között. Partnerünk a jövendőbeli munkatársainak a versenyképes kompenzációs csomag mellett hosszútávon a szakmai fejlődés lehetőségét is biztosítja.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és szívesen dolgozna egy nagy múltú, globális szinten is töretlenül fejlődő nagyvállalatnál, kérjük jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a honlapunkon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest