www.cvonline.hu

Könyvelő, főkönyvelő

  • A hirdetés 444 napja lejárt

A Béradmin Kft. megbízója részére munkatársat keres főállásban, XI. kerületi könyvelő irodába

munkakörbe.

A feladatok:

  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvelése (csak kettős könyvvitel)
  • Bevallási kötelezettségek teljes körű ügyintézése
  • Éves beszámolók elkészítése, könyvvizsgálati ellenőrzések kiszolgálása
  • Havi riportálás, egyéb kimutatások elkészítése a főkönyvi rendszerből az ügyfelek felé
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, operatív működésüket segítő tanácsadás

Ideális pályázó rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú pénzügyi, számviteli végzettség (mérlegképes regisztráció)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, Outlook)
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat (könyvelőirodai gyakorlat előny)
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás előny
  • Octopus, Navision, SAP rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Szakirányú képzések támogatása
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kellemes munkakörülmények
  • Rugalmas munkaidő

Pályázatokat az alábbi címre kérjük a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német