www.cvonline.hu

Könyvelő - Esztergom környéke

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése. Kapcsolattartás a szállítókkal, szállítói folyószámlák egyeztetése. Havi, negyedéves és éves zárási folyamatban való aktív részvétel. Közreműködés adóbevallások, egyéb adatszolgáltatások összeállításában, könyvvizsgálattal kapcsolatos feladatokban való részvétel. Társosztályokkal való kapcsolattartás.

Végzettség:
Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Könyvelői munkakörben, multinacionális környezetben eltöltött 3-5 év gyakorlat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Társalgási szintű angol nyelvtudás Megalapozott számviteli és adózási ismeretek és azok alkalmazása a gyakorlatban Mérlegképes könyvelői végzettség

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Világszínvonalú terméket gyártó, multinacionális cég.