www.cvonline.hu
Könyvelő és költségelemző (Referenciaszám: PJ3090)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.08.07.
Jelentkezési határidő: 2014.09.04.
Hirdetés azonosító: 842957
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó berendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő és költségelemző

Feladatok:
- Költségek és önköltségek számítása
- Önköltség számítási rendszer működtetése, fejlesztése
- Készletjelentés összeállítása, készletmozgások adatainak biztosítása
- Eredménykimutatás és éves budget elkészítésében, zárásban és mérlegkészítésben való aktív részvétel
- A gyáregység vevői/szállítói/főkönyvi számláinak könyvelése
- Kimenő és beérkező számlareklamációk kezelése
- Banki utalásokban, kifizetésekben és havi zárásban való részvétel
- Terv és tényadatok összehasonlítása
- Éves pénzügyi terv előkészítésének támogatása
- Jelentések készítése (értékesítési, beszerzési, termelési költség matatók alapján)
- Adott esetben a pénzügyi elemző helyettesítése
- Riportolás a pénzügyi vezető számára

Elvárások:
- Felsőfokú (főiskolai/egyetemi) pénzügyi végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Hasonló területen szerzet 1-2 éves tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

- Multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.