www.cvonline.hu

Könyvelő és adózási munkatárs

  • A hirdetés 79 napja lejárt

A LEROY-SOMER csoportjához tartozó IMI Elektromos Gépeket Gyártó Kft. (Iklad, Pest megye) munkavállalót keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Vállalati tevékenységhez tartozó ÁFA bevallások készítése
  • Adótervezési feladatok elvégzése (társasági, iparűzési, rehabilitációs, szakképzési)
  • Adó és ÁFA megállapítási kérelmek készítése, ellenőrzése, benyújtása belföldi és külföldi ügyletek vonatkozásában
  • Járulékbevallás készítése, ellenőrzése, benyújtása
  • Szállítói, vevői számlák kontírozása, könyvelése, banki bizonylatok könyvelése
  • Forint és valutapénztár teljes körű könyvelése
  • Tárgyi eszköz elszámolás, nyilvántartás, aktiválások, analitikák készítése, értékcsökkenés elszámolása
  • Egyéb főkönyvi tételek könyvelése, analitika, egyeztetések elvégzése, zárásokhoz kapcsoló feladatok
  • Auditokon és adóellenőrzéseken való aktív részvétel
  • KSH statisztikához anyagok gyűjtése, riportok készítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés és adótanácsadói végzettség
  • Naprakész, széleskörű, elméleti és gyakorlati adózási és számviteli ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Integrált könyvelői szoftver ismerete (Oracle ismerete előnyt jelent)
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szinten (francia nyelvtudás előnyt jelent)
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása
  • Kezdeményező készség, rugalmas, problémamegoldó hozzáállás
  • Logikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • multinacionális háttér
  • kedvező juttatási csomag
  • hosszú távú együttműködés
Helyek Iklad
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Adótanácsadó, Könyvelő, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol