www.cvonline.hu

Könyvelő-Dunaszerdahely (Referenciaszám: KJ-1259)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.10.25.
Hirdetés azonosító: 950429

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magyar és szlovák anyanyelv
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunka

Feladatok:

  • Kimenő számlák ellenőrzése, manuális számlák, jóváírások, átterhelés készítése
  • Vevői törzsadatok beállítása és folyamatos karbantartása
  • Részvétel a havi zárásokban
  • Banki átutalások kezelése, kártyaelszámolások készítése
  • Tárgyi eszközök nyomon követése
  • Beruházások ellenőrzése

A munkavégzés helye:

Dunaszerdahely

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízójának, egy olasz tulajdonú mezőgazdasági gépgyártással foglalkozó cégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar, szlovák és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1259-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20-447-6848-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)