www.cvonline.hu

Könyvelő - Dunakeszi

  • A hirdetés 165 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:

  • Napi banki kivonatok könyvelése, analitika vezetése.
  • Vevőfolyószámlák egyeztetése, naprakészen tartása.
  • Partnerekkel történő egyeztetések.
  • Szállítói számlák könyvelése.
  • Havi záráshoz kapcsolódóan egyéb könyvelési feladatok.

Elvárások:

  • Érettségi, középfokú pénzügyi/számviteli végzettség.
  • Erős informatikai tudás, MS Excel ismerete.
  • Pontosság, precizitás, képesség az új ismeretek gyors elsajátítására.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Próbaidő után cafeteria.
  • Szakmai képzések.

Munkavégzés helye:
Dunakeszi

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő