www.cvonline.hu

Könyvelő cseh / szlovák nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.06.12.
Jelentkezési határidő: 2015.06.19.
Hirdetés azonosító: 888467
lejárt

Nemzetközi forgalmazó partnerünk számára keresünk csehül vagy szlovákul beszélő könyvelőt a budapesti irodájuk számviteli csapatába.

A csehül vagy szlovákul beszélő könyvelő napi szintű feladatai:
- Kifizetések előkészítése
- Kimenő számlák könyvelése
- Banki utalások könyvelése
- Kintlévőség és bónuszok kezelése
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel emailben és telefonon

Elvárások:
- Pénzügyi / számviteli egyetemi/főiskolai diploma
- Legalább egyéves nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat előny
- Folyékony cseh vagy szlovák nyelvismerete
- Legalább középszintű angol nyelvtudás
- Az aktuális magyar pénzügyi szabályok ismerete
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jutassa el hozzánk önéletrajzát honlapunkon keresztül vagy keresse tanácsadónkat bővebb információért a megadott elérhetőségek egyikén.