www.cvonline.hu

Könyvelő cl

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Pest megyei partnercég megbízásából keresünk

Könyvelő

munkatársat.

Pozíció azonosító: kny

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladatok

  • Napi szintű főkönyvi könyvelés (vevő, szállító, bank, pénztár, vegyes) és ehhez kapcsolódó analitikus nyilvántartások elkészítése;
  • Könyveléshez kapcsolódó adminisztráció;
  • Pénztár napi kezelése, banki utalások előkészítése;
  • Kintlévőségek figyelemmel kísérése;
  • Bejövő számlák iktatása;
  • Havi, éves zárásokban való közreműködés;
  • Főkönyvelő napi munkájának segítése.

Elvárások

  • PSZÁF illetve egyéb szakirányú felsőfokú végzettség;
  • MS Excel, Word, Outlook felhasználói szintű ismerete;
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete;
  • Precizitás, monotóniatűrés, kitartás;
  • Önálló, feladatorientált munkavégzésre való képesség.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol