www.cvonline.hu

Könyvelő (Budapest)

  • A hirdetés 427 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Budapeste a Központi irodánkba

Könyvelő munkatársat

keresünk

Feladatok:

  • pénztárak könyvelése,
  • vevő, szállító számlák könyvelése,
  • bér könyvelése,
  • könyveléshez kapcsolódó egyeztetések,
  • együttműködés az áruházakkal a havi zárlati munkák készítésekor;
  • részvétel a negyedéves és éves beszámoló készítésében;
  • főkönyvek folyamatos figyelemmel kísérése és karbantartása;
  • nyitott tételek figyelemmel kísérése;
  • adatszolgáltatás könyvvizsgálóknak, revizoroknak, áruházaknak;
  • áruházakkal való kapcsolattartás.
  • jogszabályok változásának folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • 3 éves szakmai gyakorlat,
  • angol nyelvtudás előny,
  • szorgalom, precizitás, megbízhatóság,
  • gyakorlott, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • SAP ismerete előny,
  • jó kommunikációs készség.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni a KÖNYVELŐ megnevezést.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol