www.cvonline.hu

Könyvelő- BUDAÖRS

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.13.
Jelentkezési határidő: 2017.12.16.

Italoskarton gyártással és forgalmazással foglalkozó nemzetközi ügyfelünkhöz keresünk magyar számvitelben jártas könyvelőt.

Pozíció leírása / Job description

- a magyar könyvelésben való aktív részvétel
- magyar törvények, számviteli szabályok ismerete és alkalmazása
- ÁFA nyilatkozat előkészítése, dokumentumellenőrzés, kapcsolattartás az adóhatósággal
- havi bérszámfejtés áttekintése és egyeztetése
- ad hoc feladatok, projektek

Elvárások / Requirements

- minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
- magyar számviteli szabályok, törvények ismerete, alkalmazása
- magabiztos angol nyelvtudás szóban, írásban
- teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat

Végzettség:

- pénzügyi/ számviteli/ gazdasági felsőfokú végzettség

vagy

- mérlegképes könyvelői végzettség (OKJ) és teljes körű könyvelési tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- vállalati busz Budaörsre
- fiatalos, energikus csapat
- stabil,nemzetközi vállalat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -