www.cvonline.hu
Könyvelő - Biatorbágy
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.17.
Jelentkezési határidő: 2017.01.22.
Hirdetés azonosító: 1025529

(Pest)

Pozícióleírás
Az FMCG szektorban tevékenykedő és prosperáló ügyfelünk részére keresünk folyékony német nyelvtudással KÖNYVELŐT az alábbi feladatokra:

- könyvelési feladatok ellátása
- bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése
- kimenő számlák, bizonylatok kiállítása
- heti pénztárjelentések készítése
- tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
- analitikák, egyeztetések, fizetési felszólítások készítése

Követelmények
- Folyékony német nyelvtudás
- Mérlegképes könyvelő képesítés
- Felsőfokú végzettség
- könyvelésben minimum 1-2 éves tapasztalat
- Csapatjátékos, szorgalmas, proaktív hozzáállás

- átlagon felüli jövedelem
- stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
- dinamikus csapat