www.cvonline.hu

Könyvelő / Bérszámfejtő

  • A hirdetés 807 napja lejárt

Nyíregyházi cég keres új kollégát a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés (bank, pénztár, szállítók, vevők könyvelése);
  • HUF, EUR utalások, KSH adatszolgáltatás;
  • Valamennyi adóbevallás elkészítése és leadása a NAV-nak;
  • Adófolyószámla és főkönyvi számla-egyeztetések;
  • Év végi bevallások elkészítése;
  • Beszámoló készítésében való részvétel;
  • Könyvvizsgálat előkészítése; adatszolgáltatás könyvvizsgálónak;
  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása;
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és hatóságokkal.

Elvárások:

  • Bérszámfejtőként szerzett minimum 3 éves tapasztalat;
  • Könyvelőként szerzett minimum 5 éves tapasztalat;
  • Munkajogi, bér és tb jogszabályok aktuális ismerte;
  • Számviteli és adójogszabályok aktuális ismerte;
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret;
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
  • Önállóság, rugalmasság;

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő