www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ-BÉRSZÁMFEJTŐ

  • A hirdetés 826 napja lejárt

A Ubichem cégcsoport pénzügyi csoportja budapesti munkavégzési helyre

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatai:

  • bérszámfejtés és bérrel kapcsolatos bevallások, jelentési kötelezettségek, adminisztráció, együttműködés a HR csoporttal
  • számlázás
  • bejövő számlák könyvelése
  • bank könyvelése
  • házipénztár kezelés
  • banki utalások bonyolítása
  • főkönyvelő irányításával közreműködés a havi zárásban, áfa és egyéb bevallások elkészítésében, beszámoló készítésben, könyvvizsgálatban

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség
  • legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • társadalombiztosítási ügyintéző képzettség (nem kifizetőhely)
  • Novitax könyvelő-bérszámfejtő program ismerete
  • haladó, felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeret erős Excel-lel
  • pontos, precíz, megbízható és felelősségteljes munkavégzés

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • gyakorlati angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • folyamatos fejlődési lehetőség

  • magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével és
  • motivációs levelet várunk az alábbi e-mail címre “PÉNZÜGY” megjelöléssel.

A jelentkezés határideje: 2015. február 16.

Az interjúkat folyamatosan szervezzük. Az időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő