www.cvonline.hu

Könyvelő / Bérszámfejtő

  • A hirdetés 271 napja lejárt

Nyíregyházi cég keres új kollégát a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés (bank, pénztár, szállítók, vevők könyvelése)
  • KSH adatszolgáltatás
  • Valamennyi adóbevallás elkészítése és leadása a NAV-nak
  • Adófolyószámla és főkönyvi számla-egyeztetések
  • Év végi bevallások elkészítése
  • Beszámoló készítésében való részvétel
  • Könyvvizsgálat előkészítése; adatszolgáltatás könyvvizsgálónak
  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és hatóságokkal

Elvárások:

  • Bérszámfejtőként szerzett tapasztalat
  • Könyvelőként szerzett tapasztalat
  • Munkajogi, bér és tb jogszabályok aktuális ismerte
  • Számviteli és adójogszabályok aktuális ismerte
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóság, rugalmasság

Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő