www.cvonline.hu

Könyvelő asszisztens

  • A hirdetés 647 napja lejárt

XIV. kerületi könyvelőirodánk hosszú távra,  pénzügy-számviteli végzettségű

könyvelő asszisztens

munkatársat keres könyvelési feladatok ellátásához.

Munkakör:

  • vevő-szállítói számlák könyvelése
  • banki folyószámla könyvelése
  • pénzügyi tételek vegyes könyvelése
  • könyvelés előkészítése
  • számlák kontírozása
  • vevői, szállító tartozások nyilvántartása

Elvárások:

  • középfokú közgazdasági végzettség vagy pénzügy-számvitel végzettség
  • 1-2 év könyvelői szakmai gyakorlat
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • bérszámfejtési alapok ismerete
  • RLB program ismerete

Munkakezdés időpontja: 2015. június 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, úgy mellékletben várjuk, fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő