www.cvonline.hu

Könyvelő asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 853780
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Jelenleg a PKF Könyvvizsgáló Kft-hez keresünk könyvvizsgálati asszisztenst.

Feladatok:

  • bizonyos főkönyvi számlákhoz kapcsolódó vizsgálatok elvégzése
  • mérleg és eredménykimutatás összeállítás helyességének vizsgálata
  • kiegészítő melléklet helyességének vizsgálata
  • egyenlegközlők feldolgozása
  • leltározáson való részvétel
  • vizsgálatvezető munkájának segítése
  • folyamatos kommunikáció a vizsgálatvezetővel

Elvárások:

  • széleskörű számviteli ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • angol és német felhasználói szintű nyelvtudás
  • min. 20 munkaóra/hét
  • közgazdasági irányultság/beállítottság
  • Ms Office ismerete

Előnyt jelent:

  • 1 év, vagy annál hosszabb távú hallgatói jogviszony

Amit kínálunk:

  • Bruttó 700 Ft./óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.