Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

KÖNYVELŐ ASSZISZTENS

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.

KÖNYVELŐ ASSZISZTENS (HATÁROZOTT IDŐRE)

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Banki bizonylatok kezelése, banki utalások előkészítése, rögzítése
  • Kapcsolattartás a szállítókkal
  • Részvétel a havi zárási munkákban
  • Riportok készítés

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett 1 éves munkatapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozott idejű