www.cvonline.hu

Könyvelő asszisztens

  • A hirdetés 1307 napja lejárt

A Meyer&Levinson cégcsoport könyvelőirodája fiatalos és dinamikusan bővülő csapatába

munkatársat keres

Az asszisztens feladata:

  • Adatrögzítés, kontírozás
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Adóbevallások, beszámolók készítésében történő közreműködés
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • NAV, helyi önkormányzati ügyfélszolgálatokon történő ügyintézés

A munkakör betöltésével kapcsolatos elvárások:

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Proaktív, rendszerező és rendszerető, alkotó típusú személyiség
  • Humorérzék
  • Gyorsaság, precizitás, jó stressztűrő képesség
  • Könyvelési szakma és tanulás iránti elhivatottság

Amit kínálunk

  • inspiratív munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai és egyéni fejlődés

Munkavégzés helye, ideje:

Budapest V. kerület, teljes munkaidő

Jelentkezési határidő: 2014. március 20.

Fényképes angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelelölésével, valamint motivációs levéllel a lent megadott email címen.

Fiúk-lányok, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő