www.cvonline.hu

Könyvelő asszisztens

  • A hirdetés 1000 napja lejárt

Feladatok:

- Szállítói számlák könyvelése

- Banki bizonylatok kezelése, banki utalások előkészítése, rögzítése

- Kapcsolattartás a szállítókkal Részvétel a havi zárási munkákban Riportok készítése

Elvárások:

- Legalább középfokú szakirányú végzettség

- Kommunikáció szintű angol nyelvtudás

- Hasonló területen szerzett 1 éves munkatapasztalat MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés

- Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)

- Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő