www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
 Hirdetés azonosító: 648046
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a telekommunikáció, valamint a gyógyászati és a autóipari piacokon. A tatabányai Sanmina-SCI Magyarország Kft. az alálábbi munkakörbe keres munkatársat:

Könyvelő asszisztens

Főbb feladatai, felelőssége:

  • Bejövő számlák iktatása, szkennelése, jóváhagyásának intézése.
  • Számlák kontírozása és minden számla továbbítása szkennelt módon a külföldi könyvelési központba.
  • A beérkezett számlák lefűzése, irattározása.
  • Aktív részvétel külső és belső auditokban.
  • Szallítókkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Könyvelői ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office alapos ismerete
  • Precizitás, önálló munkavégzésre való hajlam
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Csapatjáték
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: