www.cvonline.hu

Könyvelő asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1197971

Könyvelő, Számlakönyvelés, Pályakezdőknek is

50 országon átívelő, dinamikusan fejlődő partnerünk megbízásából keresünk új kollégát könyvelő asszisztens pozícióba. A multinacionális cég, a könyvvizsgálati tanácsadáson és könyvvizsgálaton túl piacvezetőként foglalkozik jogi-, adó és vállalati tanácsadással.

A pozíciót sikeresen betöltő kollégának egy komplex feladatokat kínáló pozícióban lesz lehetősége fejlődni, ahol bejövő számlákat kezel, az ezekkel kapcsolatosan felmerülő kérdéseket, problémákat old meg, saját belső rendszerben adminisztrál és ügyfelekkel tart kapcsolatot.

Elvárások:

- A pozícióra kezdő és már gyakorlattal rendelkező jelöltek is pályázhatnak
- Felsőfokú szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői gyakorlat
- Kommunikációs német nyelvtudás

Előnyt jelent:

- Erős német nyelvtudás

Amit biztosítani tudnak:

Multinacionális munkakörnyezetet és folyamatos képzési- és fejlődési lehetőséget
Tapasztalattal megegyező kezdő fizetési csomagot

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays-respons.hu weboldalon!