www.cvonline.hu

Könyvelő asszisztens / könyvelő

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Arcz & Werkoop Kft.

Az V. kerületben lévő (Astoria, First Site Business Center) gazdasági tanácsadó cégünkhöz

munkatársat keresünk könyvelési üzletágunkba (4 fő).

Elsősorban olyan kollégát keresünk, akit érdekel a számvitel és hosszú távon szeretne egy fiatalos csapatban dolgozni, fejlődési és előrelépési lehetőséggel.

Főbb feladatok:

  • gazdasági társaságok teljeskörű könyvelése (10-15 cég)
  • évközi és év végi zárási feladatok ellátása, riportok készítése
  • beszámolók, statisztikák, kimutatások készítése
  • bevallások elkészítése és benyújtása
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • közreműködés hatósági eljárásokban

Amit kínálunk:

  • modern, inspiráló irodai környezet
  • csapatmunka fiatalos társaságban
  • versenyképes fizetés (prémium rendszer)
  • rugalmas munkaidő (bizonyos kereteken belül)
  • továbbképzés és továbbtanulás támogatása
  • változatos feladatok, folyamatos tanulás
  • hosszú távú lehetőségek

Elvárások

Személyiség:

  • magas fokú probléma megoldó képesség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • alaposság, precízitás és pontos munkavégzés
  • lojalitás és diszkréció
  • kultúrált és ápolt megjelenés
  • munkakedv(!) tudásvágy és terhelhetőség

Képzettség:

  • számvitel területén szerzett legalább elméleti szintű, mélyreható szaktudás (számviteli végzettség nem feltétel)
  • alap / középfokú angol nyelvtudás (a tudás fontos, nyelvvizsga nem)
Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol