www.cvonline.hu

Könyvelő asszisztens (Hajdú-Bihar Megye) (INTS/3/16)

  • A hirdetés 916 napja lejárt

Hajdú-Bihar megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk olyan pályakezdő vagy csekély tapasztalattal rendelkező könyvelő asszisztenst, aki birtokában van a könyvelési alapismereteknek és szeretne ebben az irányban tovább fejlődni, termelő környezetben pénzügyi-számviteli ismeretekkel gazdagodni.

Feladatok:

  • Könyvelők munkájának aktív támogatása, számlák előkészítése könyvelésre
  • Könyvelési alapműveletek végrehajtása
  • Kintlévőség kezelés
  • Követelések pontos nyomon követése, fizetési határidők felügyelete, teljesítések ellenőrzése
  • SAP napi szintű használata

Elvárások:

  • Legalább középiskolai szakirányú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelő képesítés előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Proaktív hozzáállás
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Multinacionális innovatív munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő