www.cvonline.hu

könyvelő asszisztens (6 hónap határozott idő) (RF-5294)

Régió:

Szentendre

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.05.01.
Hirdetés azonosító: 417116
lejárt

Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

- Részvétel a havi, negyedéves, és éves zárásokban;
- Treasury feladatok ellátása;
- Főkönyvi számlák analitikájának havi egyeztetése a főkönyvi kivonathoz (reconciliation);
- A feltárt hibák kommunikálása az érintett könyvelő felé, a hibák kijavításának ellenőrzése;
- Részvétel rendszeres és ad-hoc kimutatások, jelentések összeállításában;
- Számviteli folyamatok feltérképezése, dokumentálása;
- ISO előírásoknak megfelelő dokumentációk elkészítése;
- Könyvelési folyamatok szakmai támogatása a vezető utasításai alapján;
- Eseti feladatok (audithoz illetve APEH ellenőrzéshez kapcsolódóan);
- Részvétel egyéb, a pénzügyi vezető által meghatározott projektekben.

Elvárás:
- Releváns pénzügyi, számviteli területről származó tapasztalat előnyt jelent;
- Szakirányú tanulmányok (pénzügyi, számviteli ismeretek);
- Mérlegképes könyvelő képzettség előnyt jelent;
- Középfokú angolnyelv-tudás;
- Gyakorlott felhasználói szintű MS Office ismeretek (kiemelten Excel ismeret);
- Képesség önálló munkavégzésre;
- Precizitás, terhelhetőség;
- Figyelem a részletekre, rendszerben való gondolkodás;
- Jó csapatjátékos;
- Stressz-tűrő képesség;
- Jó kommunikációs készség.

Előny:

Amit nyújtunk:
Megbízónk a sikeres pályázóknak fiatalos csapatban, nagyvállalati környezetben, változatos feladatokat és szakmai fejlődési lehetőséget kínál.

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkavégzés helye
Szentendre