www.cvonline.hu

Könyvelő AS01

  • A hirdetés 214 napja lejárt

Feladatok

  • Kimenő számlák készítése, könyvelése;

  • Beérkező számlák könyvelése, utalása;

  • Pénztárkezelés, Bankkönyvelés;

  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése;

  • ÁFA-bevallások, egyéb adó/járulékbevallás ill. Intrastat készítése;

  • Havi és éves zárásban való aktív közreműködés.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy többéves könyvelői gyakorlat;

  • Biztos angol vagy német nyelvtudás mind szóban, mind írásban;

  • MicroSoft-Office felhasználói szintű ismerete;

  • Affinitás a számok iránt, ill. szisztematikus és strukturált munkamódszer;

  • Önállóság, csapatszellem, motiváció.

Előny

  • Bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat.