www.cvonline.hu

Könyvelő AS01

  • A hirdetés 268 napja lejárt

Fejér megyei partnercégünk megbízásából keresünk Könyvelő munkatársat.

Pozíció azonosító: kny
Kategória: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok, Német - középfok
Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok

  • Kimenő számlák készítése, könyvelése;
  • Beérkező számlák könyvelése, utalása;
  • Pénztárkezelés, Bankkönyvelés;
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése;
  • ÁFA-bevallások, egyéb adó/járulékbevallás ill. Intrastat készítése;
  • Havi és éves zárásban való aktív közreműködés.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy többéves könyvelői gyakorlat;
  • Biztos angol vagy német nyelvtudás mind szóban, mind írásban;
  • MicroSoft-Office felhasználói szintű ismerete;
  • Affinitás a számok iránt, ill. szisztematikus és strukturált munkamódszer;
  • Önállóság, csapatszellem, motiváció.

Előny

  • Bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat.

Küldd el az önéletrajzod nekünk:.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő