www.cvonline.hu
Könyvelő (angol nyelvtudással)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078452
lejárt

Azonnali kezdéssel keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Számlák felülvizsgálata, ellenőrzése
  • Számlák beérkeztetése, rendszerbe való feltöltése
  • Dokumentációk kezelése
  • Fizetések elektronikus előkészítése, feldolgozása
  • Havi zárásban való aktív részvétel
  • Auditok támogatása
  • Projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Minimum 2-3 könyvelési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség (középfokú végzettség esetén mérlegképes könyvelői végzettség szükséges)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Microsoft Office ismeret és tapasztalat

Előny: lengyel nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi környezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.