www.cvonline.hu
Könyvelő angol nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3596)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.12.
Hirdetés azonosító: 932361
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő angol nyelvtudással

Feladatok:
- Havi könyvelési tételek és elhatárolások előkészítése
- Főkönyvi zárási tevékenységben való részvétel
- Havi számlaelemzések és rekonsziliációk előkésztése
- Havi mérlegek, analízisek felülvizsgálata
- Menedzsment riport támogatása
- A helyi pénzügyi csapattal és kontrollerekkel való szoros együttműködés
- Kulcsfontosságú ellenőrzések biztosítása a belső előírásoknak és a SOX szabályainak megfelelően
- Éves auditok lebonyolításának támogatása
- Ad hoc riportok készítése
- A havi zárások során a NAM szerinti munkavégzés vállalása

Elvárások:
- Folyékony angol nyelvtudás
- Felsőfokú végzettség
- Legalább 2-3 éves könyvelői munkatapasztalat
- Analitikus látásmód, jó problémamegoldó és kommunikációs készség
- Csapatjátékos hozzáállás, de képesség önálló munkavégzésre

Előny:
- Pénzügyi, gazdasági végzettség

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.