www.cvonline.hu
Könyvelő (angol / német nyelvtudással)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.09.
Hirdetés azonosító: 1075038
lejárt

Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközileg elismert partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba, AKÁR AZONNALI KEZDÉSSEL:

Feladatok:

  • Pénzügyi-számviteli feladatok elvégzése
  • Átutalások, fizetési felszólítások kezelése
  • ÁFA-bevallás előkészítése, egyéb adók, járulékok feldolgozása
  • Mérleg, eredmény-kimutatások, üzleti jelentések, havi-, éves beszámolók elkészítése
  • Könyvvizsgálókkal és adótanácsadókkal, hatóságokkal kapcsolatos együttműködés

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magabiztos angol VAGY német nyelvtudás
  • Könyvelési, mérlegkészítési tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kezdeményező és önállóan dolgozni tudó személyiség
  • Magabiztos Excel-ismeret
  • Jogszabályi háttér ismerete
  • SAP, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

  • Biztos vállalati háttér
  • Fejlődést és kihívást jelentő feladatok
  • Támogató csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.