www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 808097
lejárt
Tech People FEJLÉC

Magyarországon működő nagyvállalat munkatársat keres

KÖNYVELŐ

munkakörbe.

ELVÁRÁSOK:

-    legalább 3 év teljeskörű könyvelési tapasztalat a vállalkozói szférában
-    mérlegképes könyvelői szakvizsga
-    magyar számviteli és adózási szabályok széleskörű, naprakész ismerete
-    magas szintű, gyakorlati MS Office ismeretek (elsősorban Excel)
-    hatékony, precíz munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
-    jó kommunikációs készség
-    Felsőfokú gazdasági végzettség

FELADATOK:

-    gazdasági vezető irányítása mellett teljeskörű könyvelés
-    kapcsolattartás vevőkkel, szállítókkal
-    elszámolások készítése
-    a munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladat ellátása

ELŐNY:

-    Serpa könyvelő program ismerete
-    Angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

-    Budapest VI.

AMIT KÍNÁLUNK:

-    Fiatal dinamikus motivált csapat
-    Szakmai fejlődés
-    Heti munkaidő: 40 óra (főállású munkaviszony 3 hónap próbaidővel,
-    2014. december 31-ig határozott idejű munkaszerződéssel
-    Munkakezdés azonnal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát és motivációs levelét!

Tech People LÁBLÉC