www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 715849
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy magyarországi nagyvállalat kollégát keres

KÖNYVELŐ

munkakörbe.

ELVÁRÁSOK:

-    Legalább 3 év teljeskörű könyvelési tapasztalat a vállalkozói szférában
-    Mérlegképes könyvelői szakvizsga
-    Magyar számviteli és adózási szabályok széleskörű, naprakész ismerete
-    Magas szintű, gyakorlati MS Office ismeretek (elsősorban Excel )
-    Hatékony, precíz munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
-    Jó kommunikációs készség
-    Felsőfokú gazdasági végzettség

ELŐNY:

-    Serpa könyvelő program ismerete
-    Angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

-    Budapest

AMIT KÍNÁLUNK:

-    Fiatal dinamikus motivált csapat
-    Szakmai fejlődés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát és motivációs levelét!

Tech People LÁBLÉC