www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1003836
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy kulturális területen működő nonprofit Kft keres munkatársat az alábbi pozícióra:

KÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Könyvviteli feladatok teljes körű ellátása (vevő, szállító, pénztár, bank, vegyes)
  • Pénzügyi riportok előkészítése a gazdasági vezető számára,
  • Havi, negyedéves, éves beszámolók összeállítása, elkészítése,
  • Bevallások elkészítése,
  • Mérleg, eredmény-kimutatás összeállítása,
  • Főkönyvi számlák egyeztetése analitikus nyilvántartásokkal,
  • Kalkulációk, statisztikai jelentések készítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel és felügyeleti szervekkel,
  • Adatszolgáltatás a menedzsment és a fenntartó felé,
  • Együttműködés más szervezeti egységekkel
Szakmai elvárások:
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli szabályok ismerete
  • Naprakész adójogi ismeretek
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Legalább 2 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Főkönyvi zárásban szerzett tapasztalat
  • Bevallások készítésében szerzett tapasztalat
Személyes elvárások:
  • Kiváló problémamegoldó
  • Strukturált, önálló munkavégzésre alkalmas
  • Globális látásmódú
  • Precíz, megbízható
  • Szakmája iránt elkötelezett
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Képes a határidők betartására
  • Terhelhetőség
Előny:
  • Forrás SQL könyvviteli rendszer ismerete
  • Nonprofit szervezetek könyvelésében való jártasság
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
A pályázathoz csatolandó:
  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél, fizetési igény megjelöléséve
  • Nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről
Egyéb információ az állásról:
  • Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Munkaidő: teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • A munkakör betölthető: azonnal.
  • Jelentkezési határidő: 2015. január 22.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió