www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 966169
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk: Budapest egyik legfoglalkoztatottabb és legkedveltebb könyvelőirodája, ami mindamellett, hogy professzionális munkát végez, komoly hangsúlyt fektet az élhető és szerethető munkaközeg kialakítására:

KÖNYVELŐ

kollégát.

Feladatok:
  • Önálló, teljeskürű és professzionális könyvelés
  • Önálló kapcsolattartás ügyfelekkel
Elvárások:
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Taníthatóság
  • Ügyfélképes kommunikáció
  • Önképzés iránti igény
  • Szakmai és emberi igényesség
Amit kínálunk:
  • Támogató közeg: Folyamatos szakmai (és emberi) támogatást nyújtunk: Működő brainstormingokkal, rengeteg szakmai folyóirattal és valódi csapatmunkával.
  • Színes ügyfélkör: Több mint 300 cég. Színes ügyfélkör, változatos szakmai kihívások. A ZRT-től az EV-ig mindenféle megbízót megtalálsz nálunk.
  • Változatos feladatok: A begyűjtéstől a kommunikáción keresztül egészen a beszámoló összeállításáig tart a munkád, végigviheted a teljes folyamatot.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület
Amennyiben felkeltettük az érdeklődését kérjük, küldje el nekünk angol és magyar nyelvű önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC