www.cvonline.hu

Könyvelő adózási ismeretekkel

  • A hirdetés 646 napja lejárt

Hazai szolgáltató nagyvállalat

munkatársat keres

munkakörben

Feladatok:

·         költségvetéssel kapcsolatos tételek adminisztrációja;

·         adókalkulációk és -bevallások elkészítésében való részvétel;

·         adófolyószámlák nyomon követése;

·         főkönyv, analitika, adó folyószámla egyeztetése;

·         adótörvények változásainak folyamatos követése, belső tanácsadás biztosítása;

·         számlák, szerződések felülvizsgálata adózási szempontból;

·         transzferár-nyilvántartás fejlesztése.

Elvárások:

·         szakirányú képesítés;

·         legalább 1 éves szakmai tapasztalat;

·         könyvelési és adózási ismeret, különösen az TAO, ÁFA és helyi adók területén;

·         felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

·         precizitás, pontosság, terhelhetőség;

·         jó problémamegoldó készség.

Előny:

·         mérlegképes könyvelői végzettség;

·         szakirányú felsőfokú (gazdasági/pénzügyi) képesítés;

·         nagyvállalatnál szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

·         önálló munkavégzés;

·         kihívással teli munkakör;

·         fejlődési lehetőség.

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar