www.cvonline.hu

Könyvelő-Adminisztrátor

  • A hirdetés 994 napja lejárt

 Cégünk, a Royal Logistic  Kft.,  pályázati felhívást

tesz

munkakör betöltésére.

Elvárásaink:

  • Képesített könyvelő végzettség
  • Pénzügy és könyvelés területén szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Nagy munkabírás
  • Felelősségteljes és precíz munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (World/Excel stb.)

Ami előnyt jelent:

  • Főiskolai végzettség
  • Nemzetközi szállítmányozó cégnél szerzett gyakorlat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Angol nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Jó munkahely fejlődőképes cégben
  • Stabil háttér
  • Versenyképes fizetés

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével az az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő