www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ-ADATRÖGZÍTŐ

  • A hirdetés 747 napja lejárt

A DELOG Debreceni Logisztikai Központ és Ipari Park Kft.

munkatársat keres gazdasági csoportjába.

Főbb feladatok:

  • számlák rögzítése, irattározása
  • beérkező banki, pénztári anyag rögzítése, egyeztetése, irattározása
  • különböző könyvviteli nyilvántartások vezetése, kezelése
  • könyvelési csoport munkájának teljes körű adminisztratív támogatása
  • szakmai és ügyviteli szoftver kezelése

Elvárások:

  • minimum középfokú gazdasági végzettség
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • pontosság, precizitás, önállóság

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezési határidő: 2015.01.01

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő