www.cvonline.hu

Könyvelő / Accountant

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Határozott időtartamra Könyvelő / Accountant

  • Érdekel nemzetközi viszonylatban történő könyvelési munka?
  • Szereted figyelemmel kísérni cégek pénzügyi, gazdasági folyamatait?
  • Átmeneti időre keresel munkát, kipróbálnád, fejlesztenéd eddigi tudásod, angol nyelvi munkakörnyezetben?

Ha a fentiekre igen a válaszod, akkor neked szánjuk az alábbi munkalehetőséget:

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

könyvelő munkatársakat -a profi tapasztalt szakemberektől a pályakezdőkig- határozott, 6 hónapos időtartamra Budapestre

Feladatok:
  • Vevői és szállítói számlák könyvelése
  • Bérkönyvelés
  • Főkönyv egyenlegek összeállítása
  • Eseti és rendszeres jelentések készítése
  • Kapcsolattartása a társosztályokkal
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség. Senior szint: 10 év tapasztalat, junior szint: magas szintű, megalapozott tudás
  • Könyvelési gyakorlat, főkönyvi összefüggések ismerete
  • Főkönyvi könyvelési tapasztalat, vagy magas szintű tudás a területről
  • Angol munkanyelven történő magabiztos kommunikáció szóban és írásban
  • Senior szint: SAP vagy Oracle ismeretek (GL modul)
  • Jártasság a főkönyvi egyenlegek egyeztetése, egyenleg magyarázatának témakörében
Juttatások:
  • A munkakör specialitásai szerinti versenyképes jövedelem
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Biztos, bejelentett munka kiegészítő juttatásokkal
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Junior szinten kiváló kapcsolatépítési és tanulási lehetőség, senioroknak pedig jó terep a meglévő tudás új környezetben történő alkalmazására

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a hirdetésben megjelölt munkakör, fizetési igény és Senior vagy Junior szint megjelölésével.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016