www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 950651
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Elektronikai és autóipari beszállító Partnercégünk jászberényi gyárába keresünk Könyvelő kollegát.

KÖNYVELŐ (AB)

Feladatok:
  • számviteli folyamatok ellátása az előírásoknak megfelelően
  • vevői/szállítói számlák könyvelése az ERP rendszerben
  • tárgyi eszköz kezelés
  • havi/negyedéves/év végi zárásokban való részvétel
  • audit, adóellenőrzések során támogatás
  • adóbevallások készítésében támogatás (HIPA, ÁFA, egyéb, a könyvelési osztály hatáskörébe tartozó adók)
  • éves beszámoló készítésében való részvétel
  • szükség esetén a könyvelő asszisztens helyettesítése (bank, költségkalkuláció, statisztika, egyebek)
  • számlakiállítás
  • kapcsolattartás a társosztályokkal
  • egyéb feladat a könyvelési menedzser, general menedzser kérésének megfelelően

Elvárások:
  • mérlegképes könyvelő képesítés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát.

Bátori Ágnes
HR tanácsadó
Mobile: +36 30 773-52-34
E-mail: E-mail cím megjelenítése">E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC