www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ (7031)

  • A hirdetés 861 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Elvárások:
•hasonló területén szerzett több éves releváns tapasztalat
•mérlegképes könyvelői regisztráció
•mérlegkészítési gyakorlat
•precíz munkavégzés, csapatorientált szemlélet
•jó problémamegoldó készség

Feladatok:
•a könyvelőiroda által könyvelt cégek teljes körű könyvelése

Előnyök:
•SAP program ismerete
•Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•stabil munkahely

Munkavégzés helye: Győr

Munkába állás időpontja: azonnal

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857