www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ (6992)

  • A hirdetés 988 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. – könyvelő iroda –megbízó partnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Elvárások:
•mérlegképes könyvelői végzettség
•hasonló területén szerzett több éves releváns tapasztalat
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Excel, Word, Outlook)
•pontos, precíz, önálló munkavégzés csapatban

Előny:
•könyvvelő irodában szerzett gyakorlat
•bérelszámolási gyakorlat
•számlaképesség
•adótanácsadói végzettség

Feladatok:
•Könyvelési és adóelszámolási-, és bevallási feladatok,
•Éves zárási feladatok, számviteli beszámolók készítése
•Szakmai kapcsolattartás az ügyfelekkel

Amit kínálunk:
•21 éve működő munkáltató, stabil anyagi és piaci háttérrel,
•kiváló csapat, kiváló munkahelyi légkör, sokszintű szakmai támogatás,
•továbbképzések, szakmai kiadványok, adatbázisok szolgálják a fejlődést,
•bér és béren kívüli juttatás megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: hétfőtől péntekig 07:30/08:00-tól 16:00/16:30-ig (megegyezés szerint, heti 40 óra)

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857