www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ (6844)

  • A hirdetés 1048 napja lejárt

Debreceni székhelyű 25 éve működő könyvelői iroda részére keresünk
KÖNYVELŐ  munkatársat

Feladatok:
•Adatrögzítés
•Kontírozás
•ÁFA és egyéb adóbevallások előkészítése
•Havi, negyedéves, éves zárásokban való részvétel
•A hozzárendelt ügyfelek teljes számviteli feladatainak teljes körű ellátása

Elvárások:
•Legalább középfokú végzettség
•Mérlegképes könyvelői képesítés
•5 éves szakmai tapasztalat
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret
•Adózási-, pénzügyi-, munkaügyi rendszer ismerete
•Képes az önálló felelősségteljes munkavégzésre
•Jó munkabírás és problémamegoldó képesség
•Alapos, gyors, precíz munkavégzés
•Együttműködésre és csapatmunkára való készség
•Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:
•Beszámolók önálló elkészítése
•Mérleg, eredmény kimutatás készítése
•TB, bérszámfejtésben való jártasság

Amit kínálunk:
•Kellemes munkakörnyezet
•Szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség
•Hosszú távú munkalehetőség
•Biztos cégháttér
•Bér megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Debrecen

Kérjük, fényképes, részletes szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével), valamint motivációs levelét kérem az alábbi e-mail címre megküldeni: E-mail cím megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő