www.cvonline.hu

Könyvelő (6527)

  • A hirdetés 834 napja lejárt

Könyvelő

Elvárások:
•mérlegképes könyvelői végzettség
•hasonló területen szerzett legalább 2 -3 éves tapasztalat, adózási ismeretek
•tárgyalóképes német nyelvismeret szóban és írásban
•magas szintű számítógépes ismeretek
Személyiségét tekintve :
•precíz, önálló és megbízható

Előny:
•felsőfokú végzettség

Feladatok:
•számlázási feladatok ellátása, bejövő és kimenő számlák kontírozása és könyvelése
•tárgyi eszközök könyvelése
•házi pénztár kezelése, átutalások lebonyolítása
•részvétel havi, ill. éves zárásokban, adózással kapcsolatos feladatok
•elemzések, egyeztetések készítése
Juttatások:
•versenyképes fizetés
•továbbképzési lehetőség
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

• Győr-Moson-Sopron megye

Munkába állás időpontja:
•azonnal
•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.